1. Новини
  2. / В регіонах
Луцькі укропівці подарували дошкільнятам комп’ютерну техніку

Луцькі укропівці подарували дошкільнятам комп’ютерну техніку

15 вересня 2017, 09:53 В регіонах Роздрукувати

У луцькому дошкільному закладі № 37 відзначали Свято дружби. Вихованці виступили із пісенними та танцювальними номерами. На захід завітали депутати Луцькради з фракції УКРОПу Юрій Безпятко та Сергій Балицький. Укропівці прийшли не з порожніми руками – для потреб дитсадка придбали комп’ютерну техніку.

«Ми намагаємось співпрацювати з якнайбільшою кількістю шкіл та садочків. Добре, коли батьки чи адміністрація звертаються по допомогу, але зазвичай доводиться самостійно шукати проблематику. На жаль, ресурс обмежений, але робимо все можливе для вирішення найнагальніших питань», – зазначив Юрій Безпятко.

Завідувачка дошкільним навчальним закладом Валентина Віннік зауважує, що кількість дітей зростає, відповідно зростають і потреби садочка, якому вже сорок років. Так, нещодавно за сприяння укропівців Юрія Безпятка та Сергія Балицького в музичному залі садочка замінили вікна, відремонтували техніку – пральні машини та м’ясорубки. Сергій Балицький розповів, що не всі проблеми округу вдається охопити фінансами з депутатського фонду, частково доводиться вкладати свої кошти.

«Насправді хочеться допомогти всім і відразу, але так не виходить. Проте невеликими кроками ми дійдемо до цієї мети. Вже реалізовані проекти в деяких дворах округу. Зокрема, прокладені доріжки там, де ніколи й асфальту не було, встановлені лавки. У школі № 11 посприяли заміні вікон, адже перш за все потрібно думати про комфорт та безпеку дітей. Думаю, у співпраці з громадою ми зможемо зробити чимало», – переконаний Сергій Балицький.

Варто зауважити, що загалом заміна вікон, ремонт пральних машин та нова комп’ютерна техніка склали близько 60 тисяч гривень.