1. Новини
  2. / В регіонах
На Волині звели новий спортивний комплекс у селі Воєгоща

На Волині звели новий спортивний комплекс у селі Воєгоща

21 вересня 2017, 10:21 В регіонах Роздрукувати

У селі Воєгоща Камінь-Каширського району, що на Волині, відкрили спортивний комплекс. Тут обладнали баскетбольний майданчик, футбольне поле, бігові доріжки, майданчик для стрибків у довжину та поле для гри у волейбол. Мрію воєгощанської молоді вдалося втілити завдяки участі сільської ради у конкурсі міні-проектів Волинської обласної ради.

 Депутат Волинської облради з фракції УКРОПу Анатолій Філюк зауважив, що комплекс був надзвичайно важливим проектом для цієї громади, тому не забарилась його реалізація.

«За часів Радянського Союзу тут був стадіон, згодом колгосп розвалився, і місце для занять спортом перетворилось на місце для випасу худоби. За останнє десятиліття кількість молоді в селі постійно зростає, а тому постало питання відновлення стадіону. Голова сільської ради була на сто відсотків переконана у його необхідності та змогла компетентно обґрунтувати економічну та суспільну складову цього проекту. Саме тому він переміг у конкурсі інвестиційних міні-проектів обласної ради», – розповів Анатолій Філюк.

Обласна рада виділила на облаштування спорткомплексу «Наші мрії» 100 тисяч гривень, ще 20 тисяч – надала районна рада. Крім місця для занять спортом, тут облаштували дитячий майданчик із гойдалками, альтанками, гірками для спускання. Голова сільради Воєгощі, представниця УКРОПу Наталія Ковальчук наголошує, що велику роль у створенні комплексу відіграла ініціативність та робота громади.

Щоб відновити футбольну традицію, після урочистого відкриття на оновленому полі вперше зіграли матч між мешканцями Воєгощі та сусіднього села Брониця. Крім того, у день відкриття спорткомплексу відбулася естафета. Воєгощанці демонстрували свої спортивні таланти у бігу, перетягуванні каната, стрибках у мішку, метанні колоди, перевезенні підводи та стрільбі по мішенях.

Місцеві мешканці сподіваються, що після відновлення стадіону буде сформовано футбольну команду села, яка досягатиме найкращих результатів в районі та області. Адже у 70-х роках тут була своя команда, яка посідала перші місця в районних змаганнях.