1. Новини
  2. / В регіонах
Луцькі укропівці вітали дошкільнят з Міжнародним днем миру

Луцькі укропівці вітали дошкільнят з Міжнародним днем миру

21 вересня 2017, 18:11 В регіонах Роздрукувати

20 вересня у Луцькому дитячому садку № 21 святкували Міжнародний день миру, який відзначається 21 вересня. В цьому закладі 6 звичайних груп і стільки ж компенсуючого типу. Так, одна група для діток із вадами опорно-рухового апарату, одна – для малечі із затримкою психічного розвитку та чотири групи, де виховують дошкільнят із вадами зору.

На свято до малечі завітали депутати Луцької міської ради з фракції УКРОПу Сергій Балицький та Вікторія Побережна, яка давно співпрацює із ДНЗ № 21 та бере активну участь у його житті. На святі депутатка подарувала малюкам сертифікати для придбання художньої та навчальної літератури.

«Цей садочок особливий. Він єдиний у місті працює за оздоровчо-реабілітаційним напрямом. Тут функціонує лікувальний кабінет, оздоблений сучасними апаратами для корекції та відновлення зору, є масажний кабінет. Звичайно, заклад має чимало потреб. Ми із завідувачем обговорюємо, що саме необхідно, і завжди намагаємось допомогти. Із останнього – за кошти з мого депутатського фонду тут буде обладнано сенсорну кімнату, яка сприятиме розвитку малюків», – зауважила Вікторія Побережна.

Діти цього садочка часто передають на схід для бійців свої малюнки, які відвозять волонтери центру «Серце патріота».

«Колектив дитсадка обрав дуже гарний спосіб пояснити діткам, що таке мир. Чудово, що малечу розвивають різносторонньо. Адміністрація постійно ініціює акції, пов’язані з допомогою для бійців, залучаючи батьків та дітей. Зараз вони підтримали проект «Чашка.in.ua – це твоя підтримка нашим бійцям». Чашки жовто-блакитного кольору з українською символікою продають, щоб потім за ці кошти придбати найнеобхідніше на передову», – розповів Сергій Балицький.

Завершився захід символічним танцем із білими голубами та стрічками в кольорах національного стяга.