1. Новини
  2. / В регіонах
В’ячеслав Рубльов: Ми повинні дбати про людей поважного віку

В’ячеслав Рубльов: Ми повинні дбати про людей поважного віку

2 жовтня 2017, 12:47 В регіонах Роздрукувати

До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана голова фракції партії УКРОП у Волинській обласній раді, радник голови облради В’ячеслав Рубльов відвідав територіальний центр соціального обслуговування Луцького району. Депутат передав лікарям медичні препарати, яких потребують мешканці цієї установи.

Зокрема, у відділенні стаціонарного догляду територіального центру, який знаходиться в селі Білосток Луцького району, проживають 34 людини. Це одинокі, малозабезпечені, з інвалідністю, ветерани та люди поважного віку, про яких піклуються соціальні працівники.

«До директора комунального підприємства Волинської обласної ради «Волиньфармпостач» надійшов лист із проханням про допомогу від керівництва терцентру соціального обслуговування, що знаходиться в Білостоці. Ми відгукнулися на це прохання і забезпечили цю установу медпрепаратами, яких вони потребували. Для людей, які там проживають і для працівників надзвичайно важлива така підтримка, шкода, що цього не розуміє держава», – каже В’ячеслав Рубльов.

Люди, які змушені звертатися в такі установи з певних причин, додав він, найбільше потребують уваги з боку оточуючих. «Вони одинокі, їх не відвідують рідні і навіть найменша увага, слова підтримки для них означають дуже багато. На жаль, умови для їхнього перебування тут не найкращі, але ми повинні дбати про те, щоб ці люди почували себе ліпше і знали, що про них не забувають», – підкреслив В’ячеслав Рубльов.

Довідково. За міжнародними стандартами, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі нині – понад 630 мільйонів, а це – приблизно кожна десята людина. До 2050 року їхня кількість у багатьох розвинених країнах збільшиться вдвічі, а загальна складе 2 мільярди осіб.