1. Новини
  2. / В регіонах
Народний депутат від УКРОПУ Ірина Констанкевич відзвітувала в Камінь-Каширську про перший рік роботи у парламенті

Народний депутат від УКРОПУ Ірина Констанкевич відзвітувала в Камінь-Каширську про перший рік роботи у парламенті

9 жовтня 2017, 10:33 В регіонах Роздрукувати

У Камінь-Каширському будинку культури відбулася зустріч нардепа Ірини Констанкевич із мешканцями краю, представниками районних установ, організацій, сільськими головами, депутатами райради.

На зібранні політик повідомила, що за рік роботи вона підготувала 50 законопроектів, взяла участь у 110 пленарних засіданнях і лише 2 пропустила з поважних причин, 8 разів виступала з парламентської трибуни. А ще ‒ провела у Верховній Раді 10 брифінгів. Ірина Констанкевич зазначила, що протягом року вона розглянула 242 звернення від мешканців району. І це ‒ найбільша кількість серед інших районів округу. А зверталися до неї пенсіонери, афганці, чорнобильці, розглянуто проблеми щодо лікування дітей. Працюючи з цими зверненнями, запитами, проханнями від громадян, аналізуючи їх, укропівка організовувала свою депутатську роботу, залучаючи кошти на округ, а це ‒ 27 мільйонів гривень, з яких понад 8 мільйонів ‒ для Камінь-Каширського району.

«Наразі ми знову сформували пропозиції щодо соціально-економічного розвитку району, сума яких склала 5 мільйонів гривень. Пріоритети були надані медицині, щоб можна було придбати медичне обладнання для покращення матеріально-технічної та лікувальної бази Камінь-Каширської районної лікарні, – повідомила парламентар. – З госпітальним округом нас брутально «кинули». В той час як інші області з такою ж кількістю населення отримали по 4-6 округів, ми маємо лише 3. Тому я кажу про те, що до 2018 року ми повинні серйозно підготуватися. Якщо стартуватиме медична реформа, ми маємо максимально зробити все, що в наших силах. Тому працюватимемо над зміцненням матеріально-технічної, лікувальної бази і боротимемося за округ. Я була і є з вами».

Депутати ж Камінь-Каширської районної ради на зустрічі з Іриною Констанкевич заявили, що продовжуватимуть свою боротьбу за Камінь-Каширський госпітальний округ. Відповідне зверненя Ірині Констанкевич передав заступник голови районної ради Сергій Дмитрук.

Водночас мешканці району знову порушили низку наболілих питань, які потребують вирішення. Вони стосуються, зокрема заробітних плат медичних працівників, освітян, техпрацівників навчальних закладів.

Зазначимо, що завдяки Ірині Констанкевич було виділено 3,5 млн грн на будівництво школи в Осівці, 700 тис. грн на реконструкцію ДНЗ у селі Добре, 640 тис. грн на реконструкцію зали важкої атлетики у Камінь-Каширську, 300 тис. грн на будівництво соціально-культурного центру в селі Карпилівка, 300 тис. грн на придбання медичного обладнання для Камінь-Каширської центральної районної лікарні, по 200 тис. грн на будівництво школи у с. Оленине та реконструкцію ДНЗ у с. Бузаки, по 100 тис. грн на облаштування покрівлі шкіл у селах Личини, Верхи, Мельники-Мостище та по 100 тис. грн практично на кожну сільську раду району на різні потреби громад. А також завдяки нардепу Камінь-Каширський отримає 3,1 млн грн на придбання техніки та спеціального обладнання, які необхідні для екологічно безпечного, роздільного збирання, сортування, знешкодження, захоронення, зберігання твердих та рідких побутових відходів.