1. Новини
  2. / В регіонах
На Волині УКРОП зареєстрував майже 400 кандидатів у депутати до рад ОТГ

На Волині УКРОП зареєстрував майже 400 кандидатів у депутати до рад ОТГ

10 жовтня 2017, 17:20 В регіонах Роздрукувати

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» висунуло 376 кандидатів у депутати та трьох кандидатів на посади голів об’єднаних територіальних громад, вибори в яких відбудуться вже 29 жовтня.

Кандидат на посаду голови Іваничівської об’єднаної територіальної громади від УКРОПу – нинішній очільник Іваничівської селищної ради Федір Войтюк. Він має чималий досвід у сфері державної служби – працював заступником голови Іваничівської райдержадміністрації. На посаду Іваничівського селищного голови був обраний у 2010 році. У 2015-му громада знову його підтримала.

Найбільша громада, яка нині створюється, – Любешівська. Вона об’єднає 16 сільських рад, а це – майже весь район. На посаду голови від УКРОПу тут балотуватиметься нинішній Любешівський селищний голова Василь Корець. У сфері державного управління та органів місцевого самоврядування Василь Трохимович працює з 1989 року. Був головою виконкому Любешівської селищної ради, першим заступником голови Любешівської РДА, з 2006 до 2014 року очолював Любешівську райдержадміністрацію. У 2015 році його обрали головою Любешівської селищної ради.

У Турійській ОТГ на посаду голови від УКРОПу претендує начальник залізничної станції «Турійськ» «Рівненської дирекції залізничних перевезень» РФ «Львівська залізниця», учасник бойових дій Борис Дубасов.